گروه نورمن فیلتر

مدیریت شرکت وارادت و صادرات نورمن فیلتر

شرکت نورمن فیلتر در سال 1376 پس از انجام تحقیقات فراوان و بررسی های تخصصی امکان موجود در بازار، زمینه فعالیت در حوزه ی تأمین فیلترهای صنعتی، فیلتراسیون روغن و سوخت، تأمین ماشین آلات صنعتی و قطعات هیدرولیک مورد نیاز صنایع فعال در کشور را مناسب دید و جهت این امور مهم تاسیس گردید.

کارشناسان متخصص نورمن فیلتر خلع موجود در کلیه صنایع بویژه صنایع فولاد، پتروشیمی، نیروگاه ها و پالایشگاه های کشور را در حوزه فیلتراسیون شناسایی کرده و با هدف کاهش زمان تحویل در تأمین فیلتر، استفاده از برندهای اصلی و معتبر اروپایی و امریکایی و همچنین تأمین فیلتر و قطعات با مناسبترین هزینه و بالاترین کیفیت؛ مشکلات صنایع را در این حوزه مرتفع نموده و با خدمات مشاوره فنی و تخصصی در حوزه فیلتراسیون، تولید و ساخت قطعات صنعتی همواره همکار و همراه صنایع بوده اند.

سرمایه های انسانی نورمن فیلتر :

نیروی انسانی متخصص و ماهر مهم ترین منابع و سرمایه های شرکت نورمن فیلتر هستند. این شرکت مفتخر است که با بکارگیری مهندسین و کارشناسان با سابقه و حرفه ای از صنایع مختلف و همچنین استخدام نیروهای توانمند درخصوص شناسایی و شبکه سازی با متخصصان و کشورهای خارجی، توانسته است با ایجاد برقراری 2 دهه ارتباط کاری موثر با شرکای خارجی خود، از موانع و مشکلات موجود در کشور (همچون تحریم های اقتصادی) در حوزه تأمین فیلتر و قطعات صنعتی عبور کرده و در جهت بهبود اقتصادی صنعت کشور نقش بسزایی را ایفا نماید.

منابع انسانی و کارسناسان فنی نورمن فیلتر

تأمین مواد مصرفی و قطعات صنعتی صنایع

 

همانگونه که می دانیم کلیه دستگاه ها و قطعات صنعتی چرخه عمر مشخصی داشته و در بازه های زمانی صحیح و مشخص نیازمند بروزرسانی و تأمین مواد مصرفی با کیفیت مناسب می باشند. لذا بی توجهی به این عوامل هزینه های گزافی را به همراه داشته و با ایجاد خسارات زیاد، باعث از کار افتادگی خطوط تولید خواهد شد. گروه نورمن فیلتر با برنامه ریزی صحیح همواره تلاش نموده است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهانی در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان وفادار خود برساند.

تأمین فیلترهای صنعتی

تامین محصولات نورمن فیلتر 

  • خدمات اسیدشویی، فلاشینگ و تست فشار (هیدروتست) خطوط لوله و مخازن
  • خدمات فیلتراسیون روغن‌های صنعتی و فیلتراسیون سوخت
  • تأمین انواع کارتریج فیلترهای صنعتی از برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی
  • ساخت و تأمین دستگاه تصفیه گازوئیل مورد نیاز و شخصی‌سازی آن

خدمات مشاوره تخصصی نورمن فیلتر:

  • مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب مناسب ترین فیلتر برای ماشین آلات
  • مشاوره تخصصی در حوزه تصفیه گازوئیل
  • مشاوره تخصصی در حوزه تصفیه و فیلتراسیون روغن