اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه گازوئیل

آلودگی گازوئیل یکی از ‌مهم‌ترین عوامل ایجاد خسارت به ماشین‌ آلات صنعتی به شمار می‌آید. به همین خاطر جلوگیری از این آلودگی امری حیاتی برای صنایع مختلف است. شما می‌توانید با استفاده از دستگاه تصفیه گازوئیل آب و ذرات (دو آلاینده مهم گازوئیل) را همزمان از سیستمتان خارج کنید. افزایش طول عمر سوزن انژکتور، بهینه‌سازی کارکرد موتور و کاهش هزینه‌های ناشی از تعمیرات تنها بخشی از مزایای استفاده از دستگاه تصفیه گازوئیل است.

چرا باید از دستگاه تصفیه گازوئیل استفاده کرد؟

به طور کلی ماشین آلات و سیستم‌هایی که از گازوئیل استفاده می‌کنند همواره در معرض آلوده شدن به ذرات معلق و یا مخلوط شدن آب با گازوئیل هستند. این آلودگی می‌تواند در تمامی مراحل طول عمر گازوئیل رخ دهد. از استخراج تا وقتی که به عنوان سوخت سوزانده می شود.   

اهمیت توجه به آلودگی گازوئیل به خصوص در ایران بسیار بالا است. چرا که گازوئیل مورد استفاده در ایران معمولا حجم زیادی از آب و ذرات معلق را نسبت به استانداردهای ماشین آلات صنعتی دارد؛ تا جایی که معمولا می‌توان با چشم غیرمسلح هم آب را درون تانکرهای انتقال گازوئیل تشخیص داد.

آلودگی گازوئیل

مشکلات و خسارات ناشی از ورود آلاینده درون گازوئیل

آلودگی گازوئیل می‌تواند مشکلات بسیاری برای ماشین آلات شما بوجود آورد. اگر هرکدام از موارد زیر را تجربه می‌کنید، احتمالا وقت آن است که از دستگاه تصفیه گازوئیل استفاده کنید:

تسریع خرابی سوخت
خوردگی مخازن نگهدارنده و سیستم‌ها
نیاز مداوم به تعمیر پمپ بنزین و سوزن انژکتورها
رشد باکتری و قارچ در مخزن
سر و صدای زیاد موتور و دود کردن
کاهش راندمان موتور

دو آلاینده اصلی گازوئیل

 به طور کلی می‌توان دو نوع آلودگی را در گازوئیل یافت:       1- آلودگی آب         2- آلودگی ذرات معلق 

 

آلودگی ذرات معلق

آلودگی ذرات معلق   

 به کیفیت اولیه تولید گازوئیل در پالایشگاه ها و نحوه حمل و نقل و تانکرهای ذخیره سازی بستگی دارد. به طوری که در هر مرحله آلودگی بیشتری به گازوئیل وارد می شود

آلودگی آب

آلودگی آب  

هنگام جابجایی سوخت از مخازن مختلف به یکدیگر (به عنوان مثل از تانکر سوخت به ماشین آلات) هوای مرطوب وارد سوخت می شود که می تواند به صورت محلول در آن باقی بماند

 

دستگاه تصفیه گازوئیل-normenfilter

 دستگاه تصفیه گازوئیل نورمن فیلتر

با سفارش دستگاه تصفیه گازوئیل نورمن فیلتر شما می‌توانید خیالی آسوده از جانب طول عمر سوزن انژکتور و کاهش هزینه‌های جانبی ماشین‌آلات خود داشته باشید. این محصول با داشتن ویژگی‌هایی که در ادامه ذکر می‌شود بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود:

ویژگی‌ها و مزایای :

– قابلیت حذف ذرات معلق تا 5 میکرون

– بهره‌بری از فیلتر کوالسر برای خارج کردن آب محلول شده در گازوئیل

– بهره‌بری از فیلتر سپراتور برای جداسازی آب از گازوئیل

– سیستم اتوماتیک تخلیه آب که نیازی به مدیریت اپراتور ندارد

– داشتن سیستم کنترل فشار خودکار

– داشتن نمایشگر مخصوص برای هر فیلتر

– در صورت سفارش مدل حرفه‌ای، مجهز به سیستم هشدار تعویض فیلتر

 

 

– رنگ شده با رنگ کوره که به دستگاه مقاومت بیشتر در برابر خوردگی، رطوبت و همچنین خط و خش را می‌دهد

– توانایی افزایش دبی تا 1000 لیتر بر دقیقه در صورت نیاز

– در صورت نیاز امکان طراحی به صورت تک فاز و همچنین دیزل پمپ برای استفاده در مکان‌های بدون دسترسی به برق

– در صورت نیاز امکان طراحی به هر دو صورت ثابت و قابل حمل بر روی ماشین حمل سوخت

– در صورت نیاز امکان داشتن نازل و نشانگر لیتراژ عبوری

 

دستگاه‌ تصفیه گازوئیل نورمن فیلتر توسط بهترین مهندسان ایرانی طراحی شده است. مهندسانی که سابقه کار تحقیقاتی بر روی بسیاری از پروژه‌های پالایشگاهی و معدنی را دارند. شما می‌توانید از این متخصصان مشاوره تخصصی رایگان دریافت کنید و در صورت نیاز آموزش کار با دستگاه را یاد بگیرید. این محصولات کاربری اپراتوری بسیار ساده‌ای دارند و از پیچیدگی خاصی برخوردار نیستند.

بعد از فیلتراسیون
قبل از فیلتراسیون

نورمن فیلتر بهترین انتخاب شما برای فیلتر گازوئیل

با خرید دستگاه تصفیه گازوئیل از نورمن فیلتر، شما در واقع آینده ماشین آلات خود را تضمین کرده‌اید. فیلترهایی که در دستگاه‌های ما استفاده شده با توجه ویژه به فرایند تصفیه سوخت تولید می‌شوند. طول عمر این فیلترها به طور متوسط 30 درصد بیشتر از دستگاه‌های مشابه است و همچنین مدیای استفاده در فیلترها کاملا یونیک بوده و در هیچ یک از دستگاههای موجود مشابه آن را پیدا نمیکنید. همچنین شما با خرید از ما یک سال گارانتی به همراه خدمات پس از فروش به صورت مادام العمر دریافت می‌کنید.

کنترل کیفیت نورمن فیلتر در تصفبه گازوئیل