معرفی فیلتر HYDAC 0240 R 050 W/HC /-B6 309126
فیلتر HYDAC 0240R050W/HC/-B6 یکی از بهترین فیلترهای شرکت هیداک
هیداک تولید کننده فیلتر HYDAC 8.70 R 10 BN4
اطلاعات فنی فیلترپارامترها
مش | Absolute Filter Rating (μm)50
Part number309126
نوع فیلتر | TypeReturn Line
جنس مدیا | Type MediaWire mesh
جنس المنت | Element MediaW
HC=Stainless Steel Wire Mesh
آب‌بندی | SealNitrile Rubber (NBR)
حداقل دمای عملیاتی | Min Operating Temperature-30
حداکثر دمای عملیاتی | Max Operating Temperature100
ارتفاع | Height8 in
204 mm
قطر درونی | Inside Diameter34 mm
قطر بیرونی | Outside Diameter2.9 in
73 mm
جهت جریان این فیلتر متناسب با نوع آن که Return Line است می باشد و المنت مدیای آن W/HC=Stainless Steel Wire Mesh است. از فیلتر Hydac 0240 R 050 W/HC /-B6 می توان در دماهای بین -30 تا 100 درجه سانتی گراد استفاده کرد. همچنین لوله ساپورت این فیلتر از فلز ساخته شده و نسبت بتا مربوط را دارا می باشد.