| اطلاعات فنی فیلتر | پارامترها |
|---|---|
| مش | Absolute Filter Rating (μm) | 10 |
| Part number | 319472 |
| نوع فیلتر | Type | Return Line |
| جنس مدیا | Type Media | Glass Fiber |
| جنس المنت | Element Media | BN |
| HC=Betamicron® Low Collapse | |
| آببندی | Seal | NBR |
| حداقل دمای عملیاتی | Min Operating Temperature | -30 |
| حداکثر دمای عملیاتی | Max Operating Temperature | 100 |
| ارتفاع | Height | 250 mm |
| قطر درونی | Inside Diameter | 52 mm |
| قطر بیرونی | Outside Diameter | 100 mm |